BENINCA AVIDSEN SEAV DITEC ECOSTAR DOORHAN LIFTMASTER ELU ROSSI CARDIN garaažiuks puldiga 433.92 MHz Jooksva Kood Avaja

€14.15 €8.49

Märksõnad: ditec gol4, faac, 433.92 mhz pult, rossi fotod, garaaži uks remote controller, kaugjuhtimise kood rulli, vr46, pluus sommer, seo kena, valentino.

SKU : k532 Kategooria:parim
Jaga:
Kirjeldus

 • Funktsioon: Digitaalne parool programmeerimine, ohutu ja mugav
 • Kasutamine: garaaži uks/värav/lükand värav/takistus/ jne
 • Kaugus: 10-50m
 • Sagedus: 868MHz 433mhz
 • Nupp: 4
 • Mudeli Number: SMG-020A
 • Sertifitseerimine: CE
 • Kood: Rolling kood
 • Aku: 12V 27A
 • Sealhulgas: Pult/Võtmehoidja/English Manual/Aku
 • Märkus: Veenduge, et kaugjuhtimispult on nimekirjas
 • Brändi Nimi: Scimagic-RC
 • Päritolu: CN(Päritolu)

Rolling Kood Kaugjuhtimispult Garaaži Ukse asendamine 433.92 MHz 868 MHz Remote Garaaž 4 AHELS Värava ukseavaja

Tehnilised andmed:

Nimi: SMG-020A Kaugjuhtimispult Töö:Mitme brändi (Vt nimekiri allpool) Heite Kaugus: 50 kuni 100 m (tõend) Tööpinge: 12V 27A (aku a kaasa arvatud) Mõõtmed: 35 x 65 x 15mm Kaal: 55g.Märkus: Palun vaata ühilduvuse loendis allapoole.Kui kaugjuhtimisseade brändi ei ole nimekirjas, siis palun ärge ostke seda.Uusima stiili 2020 !Programmi uuendada, unikaalne operatsiooni meetod.Ei ole vaja kasutada originaal puldi programmeerimine, kui te kaotate originaal pult, see on teie parim valik.

Võimas !

Sobib puldiga 54 marki,Jätkuvalt lisades.Kui teil on vaja osta lahtiselt, saate lisada mis tahes brändi.Kuni 4 erinevat puldid 1.

Ühilduvuse nimekirjas !!!

Ühilduvad ainult kaubamärgiga puldid on loetletud allpool.Palun veenduge oma originaal pult on nimekirjas.

Toode, mis te saate on SMG-020A, see on järelturu ühilduv kaugjuhtimispuldiga.Ei ole originaal kaup, kuid 100% täiuslik sobi!Kõik brändi nimed, kaubamärgid ja registreeritud kaubamärgid kuuluvad nende seaduslikele omanikele ja neid kasutatakse siin ainult kirjeldus või tuvastamise seadmed.Kaugjuhtimispult on sama funktsioon nagu oma algse serveri.Palun programm kaugjuhtimispuldi käsiraamatu järgi, kui sa saad selle.

Programmeerimine käsitsi(see on lihtne)

A.Vali mark remote soovite. 1. Hoidke ja pidage vajutage nuppu 1 ja nuppu 4, kuni näete led-valgust.Näiteks:DITEC(KOOD 1-3-3-3) on vajutage nuppu 1, nupp, 3,nupp, 3,nupp, 3. Kui me tahame nuppu 1, et salvestada kood.Saame vajutage nuppu 1. 2. Korda kõiki meetmeid, et programmi nupud 2.Hoidke ja pidage vajutage nuppu 1 ja nuppu 4, kuni näete led-valgust.DOORHAN(KOOD 1-1-3-2)on vajutage nuppu 1, nupp, 1,nupp, 3,nupp 2. Kui me tahame nupule 2 selleks, et salvestada kood.Saame vajutage nuppu 2. 3. Uue puldi nupp 1 on DITEC kaugjuhtimispuldil nuppu 2 on DOORHAN pult.B.Aktiveeri (programm) uue puldi vastuvõtja.sama nagu originaal puldi. 1. Avage korpust oma vastuvõtja.See asub kõrval oma mootor. 2. Vastuvõtja circuit board, vajuta programmeerimise nuppu Prog 1 kuni LED valgus L1 vastuvõtja süttib. 3. Vajutage 1 nööp oma uue puldiga.Lase tal minna.LED-valgusega vastuvõtja vilgub ja siis kustub 4. Oodake 10 sekundit.Sinu uus pult on programmeeritud.C.Peidetud nuppu.Vajutage ja hoidke all nuppu 1 ja 2 samal ajal, kuni led-valgust.Seejärel vajutage nuppu 1( nupp saate salvestada koodi saadetud peidetud nuppu).

Neli numbrit koos vastuvõtja programmeerimine, turvalisem ja lihtsam

Üks pult, asendab oma nelja kaugjuhtimisseadmed

Neli ühes

Mõistlik disain ja ergonoomika

Kasutamine

Garaaži ukse/Värava uste/Takistus/Lükand värav/Swing gate jne

Sisaldab

Kaugjuhtimispuldi Patarei Võtmehoidja Inglise Manual

Lisa arvustus

1 2 3 4 5

Kommentaarid