Auto Võimsusega Elektri Akna Lähemal & Ava Sulgemine Komplekt Kia Rondo/carens(2013)

€31.20

Märksõnad: elektrilise akna avamine, kia rondo carens led, auto elektrimootor komplekt, cavalier elektrilised akende komplekt, android kia carens rondo, kia aken, bmw tool, auto jaoturi mootor, kia ceed aken, kia carens 2013 android ekraan.

SKU : k671 Kategooria:parim
Jaga:
Kirjeldus

  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • Brändi Nimi: WUHAICANG

Kallis sõber:

1,kui paned, et, öelge palun, mis aastal on teie auto

2 See toode sobib vasaku käega auto, mis ei sobi parempoolse rooliga

3,ostmisel, palun saatke pilt peamine sõidu-ukse klaas kontroll-lüliti

Sobib Kia Rondo/CARENS(2013)

Multifunktsionaalne automaatne akna lähemale

1. Sulgege windows automaatselt

Sulgemise uksed pärast auto flameouts: kasutage remote-controller, et lukustama auto ja aken automaatselt sulgeda.Kahe viimase windows tõuseb esimese korraga, siis kaks esiaknad tõuseb hiljem samaaegselt.

2. Avage windows automaatselt

Pärast flameout auto, vajutage remote-controller, et avada ja siis lukk, seejärel ava auto 3 sekundit.Aknad on avatud.

Märkus: mõned mudelid autod ei ole automaatselt lukust lahti funktsiooni, peavad kasutajad vajutage remote-controller esimene lukustada, auto, seejärel avada, siis lukku, siis lukku.Pärast seda, kui aknad on avatud.Protsessi käigus avamise thewindows, vajutage remote-controller lukustamine ja seejärel ava windows peatub avamine.Mõned mudelid autod on oodata 10 sekundit, et avada windows pärast need sulgeda.

3. Peatada

Käigus avamist või sulgemist windows, vajutage nuppu lukusta remote-controller üks kord ja see protsess on peatatud.

4. Korduvalt avada ja sulgeda aknad

Saab korduvalt avada ja sulgeda aknaid või peatada protsessi samuti.Pärast automaatselt sulguvad aknad, sa pead vajutage lukustusnuppu (remote-controller kaks korda avage uuesti windowsi või võite vajutada lukustuse nuppu ja alles seejärel vajutage nuppu lukusta 1,5 sekundi pärast sulgeda windows uuesti.See võib takistada windowsi sulgemise end taas 30 sekundi pärast.

5. Jäta praod

Pärast flameout auto ja kasuta remote-controller sulgeda kõik aknad, oodake 10 sekundit ja seejärel vajutage remote-controller, lukustamine ja seejärel avada, siis lukk auto 3 sekundit, windows jätan 5cm pragu.

6. Jäta pikkus praod

Kui praod, mis jätavad poolt remote-controller ei ole piisavalt lai, võite avada akna kõrgusel, mis sobib teie vajadust enne flameout auto, ja siis pärast saada läbi auto, vajutage avamiseks nuppu ja seejärel vajutage nuppu lukusta 1,5 sekundit.Nii, auto on lukustatud withoutclosing aknad.

7. Üks-klõpsake nuppu open/close funktsioon (Hondas vaja taastada algse nii ühe-klõpsake nuppu ava/sule windows)

Kui auto on originaal ühe-kliki automaatselt, avage/sulgege windows funktsioon, siis jäävad samaks.Kui auto ei ole üks, see funktsioon võib lisada koos sama funktsioon, ülejäänud kolm akent.Vajutage originaal open/close nupp (sulge) 0,2-0,5 sekundi, meie akna tihedam võib avada või sulgeda aknaid, kuni nad jõuavad ülevalt või alt.Murede ohutuse, lisada üks-click funktsiooni ei saa töötada samal ajal.Käigus avamine/sulgemine, windows, vajutades nuppu on võimalik peatada protsess.Kui auto on originaal ühe-kliki automaatselt, avage/sulgege windows funktsioon, windows võib lõpetada vastupidiseks operatsiooni.

8. Käsitsi veidi reguleerida

pane võtmed sisse käiguga, varsti vajutage nupu algse vähem kui 0,2 sekundit.

Lisa arvustus

1 2 3 4 5

Kommentaarid