Kapp Riidepuud Korraldaja Magic Riidepuud Ruumi Kokkuhoiu Riided Multi-port Kuivatamine Riidepuud Riiete Hoiustamine Nagid Raske Riided

€11.05 €4.87

Märksõnad: hall mantel rack, led neoon märk, stilist riided hammas, kleebised cintres, wardrob, pan riidepuu, meeste ladustamise rack, rotangist sahtel, 0g riidepuud, seelikud riided riidepuu.

SKU : k697 Kategooria:parim
Jaga:
Kirjeldus

  • Riidepuud: Multi-port Kuivatamine Riidepuud
  • Riided Säilitamise Alused: Kapp Riidepuud Korraldaja
  • Materjal: Plast
  • Smart Kapp: Ruumi Kokkuhoiu Riidepuud Korraldaja
  • Space Saver Pack: Raske Riided
  • Nagid Riiete Kuivatus: Magic Riidepuud
  • Päritolu: CN(Päritolu)

Multi-port Ruumi Kokkuhoiu Riided Kapis Riidepuud Korraldaja Magic Riidepuud

Magic Riidepuud

Suurus: 16x3.6".Iga magic riidepuu saab riputada 5 riided.Tee oma kapp puhas ja ruumi säästa.

Raskeveokite Ruumi Kokkuhoiu Riidepuud

Tugevdada konksu kandevõime nii, et magic riidepuud konks teha.Vastupidavam plastikust magic riidepuud koos teravaid servi või burrs on kaitsta oma väärtust riided.Paksenema risti baar vältida longus.Vastupidav riidepuud on suur, raske mantlid, püksid, särgid ja kleidid.

Kapp Space Saver Korraldaja

Need magic riidepuud saab kasutada horisontaalselt, et puhas oma kapp või vertikaalselt neljakordne kapp võimsust.Ideaalne väikeste kapid, riidekapp,korterid, ühiselamu ja piiratud ruumi.Nende kuhjuvate riidepuud, riided on hästi organiseeritud.Vabaneda kaos ja nautida kirtsutama vaba!!

Smart Must Riidepuu Disain

Iga kuhjuvate riidepuu on 5 suletud augud, et vältida teie mantel riidepuud kukkumist maha, kui see ripub otse alla, teistest erineva metalli ruumi kokkuhoiu riidepuud koos avatud pesadesse.Kui rippuvad riided kõik-kogu, auke vältida riidepuud libisemist.

Lisa arvustus

1 2 3 4 5

Kommentaarid