KS APC-UPC 2KM 9/125 Ühe Paljaste kiudaineid disk OTDR mõõte-2KM OTDR test optilise kiu rullid Katmata kiu Tasuta shipping

€28.60

Märksõnad: lõikur fiiberoptiliste, viavi, apc ks, apc upc -, KIUDAINEID, aku otdr anritsu, fiber optic lüliti, apc-liides, inno vaadata 7, otdr.

SKU : k807 Kategooria:parim
Jaga:
Kirjeldus

  • Tõmbetugevus võimaldab: 5 (N)
  • leigth: 2km
  • Kogus: 1 TK
  • päritolu: Hiina
  • võimaldab külgsurvega: 0.18 (N / 100mm)
  • Kiu Tüüp: Ühemoodilisi
  • Mudeli Number: 2KM OTDR
  • Pistiku Tüüp: SC/UPC
  • reguleerimisala: 12 35 56 89
  • Brändi Nimi: BLHLI

KS APC-UPC 2KM 9/125 Ühe Paljaste kiudaineid disk OTDR mõõte-2KM OTDR test optilise kiu rullid Paljaste mitmemoodiline kiudaineid Tasuta shipping

Füüsilised parameetrid

Kiu Tüüp

Ühemoodilisi

Läbimõõt Kaetud Kiud

250um

Läbimõõt Paljaste Fiber

125um

Min Macrobending Radus

33mm(G. 652D) / 15mm(G. 657A)

Tüüpiline sumbuvus väärtus

1310nm töö lainepikkus

0.33~0.35 dB/km

1490nm töö lainepikkus

0.21~0.24 dB/km

1550nm töö lainepikkus

0.19~0.20 dB/km

1625nm töö lainepikkus

0.21~0.23 dB/km

Tootja: Neutraalne Mudel: arv, ühe-core single-mode fiber optic cable välisläbimõõt 9/125 (mm)

Leigth: 2 km Tõmbetugevus võimaldab: 5 (N), et võimaldada külgsurvega: 0.18 (N / 100mm)

Reguleerimisala 12355689

toote kirjeldus:

Paljaste mitmemoodiline fiber

Valikulised ühendused

2 km pikkuse

Standard ketas likvideerimine

Väljaspool steariini plastpakendid

1) Me aktsepteerime, Alipay, West Union, LS.Kõik suuremad krediitkaardid kaudu turvaline makse protsessor, TINGDEPOSIIDILEPING.

2. Kui te ei saa kassasse ajal, kohe pärast enampakkumise sulgege, palun oodake paar minutit ja proovige uuesti.

3) Kui te ei saa kassasse kohe pärast enampakkumise sulgege, palun oodake paar minutit ja proovige uuesti Maksed tuleb sooritada 3 päeva jooksul.

1.WORLDWIDE SHIPPING. (Välja arvatud mõned riigid ja APO/FPO)

2. Tellimused töödeldud õigeaegne pärast makse kinnitamist.

3. Me ainult laeva kinnitas, et aadressid.Oma tellimuse aadress PEAB sobima teie Merevedude aadress. 4. Pilte näidanud ei ole tegelik objekt ja on oma viide ainult. 5. TEENUSE TRANSIIDI AJAL on ette nähtud vedaja ja välja arvatud nädalavahetustel ja pühade ajal.Transiidi tähtaegu võib varieeruda, eriti pühade ajal. 6. Kui te ei ole saanud oma saadetise 30 päeva jooksul alates makse, palun võtke meiega ühendust.Me jälgida saadetise ja saan tagasi teile võimalikult kiiresti vastuse.Meie eesmärk on kliendi rahulolu! 7. Tänu varu seisund ja ajalisi erinevusi, me valida, laeva oma kauba meie esimene vaba lao puhul, kiire tarne. 8.DeliveryTime:

Kui oma last kaalub kuni 20 KG või rohkem, või sul on vaja suurem kogus, siis palun võtke meiega ühendust või saatke meile, anname sulle uue pakendi kirjeldused, siis proovige oma parima, et säästa transpordikulusid teile, ja nii, et toote hind võib olla mingi kasu teile!

Meil on suur tootmisettevõte rühmade Hiinas, müüme kaudu Alibaba, seal on ainult eesmärk ,see on selleks, et paremini edendada meie tooteid,kõik meie firma tooted tarnitakse otse tehases, palun võtke meiega ühendust , loodan, et luua pikaajaline sõbralik ja vastastikuse koostöö suhted omavahel !

Pakume 6-12 kuud garantii.Kui objekt on vigane, palun teavitage meid sellest 3 päeva jooksul pärast sünnitust.Kõik esemed peavad olema

tagastada nende algne seisukorras, et saada raha tagasi või vahetatakse kaupu.Kirjed tagasi pärast 15 päeva

kohaletoimetamine on abikõlblikud ainult siis, remont.Ostja on vastutav kõikide merevedude kulusid.Kui osta, siis see tähendab, et ostja on

antud vaikiv nõusolek poliitika.Kui täpsemalt, siis palun võtke meiega ühendust, me töötame teiega koos, et saavutada win-win.

Oleme seadnud endale kõrged standardid tipptaset ja püüdma 100% kliendi rahulolu!Tagasiside on väga oluline, Me

nõuda, et te meiega vahetult ENNE sa annad meile neutraalne või negatiivne tagasiside, et saaksime rahuldavalt

aadress oma muresid.See on võimatu, et tegelda küsimustega, kui me ei tea nende kohta!

Lisa arvustus

1 2 3 4 5

Kommentaarid
  • Nicoledegroot1991  — 

    Second time buying the product, excellent!

  • Efremovandrey  — 

    Fast delivery, great seller